C R O W N
+44 7388-121996 info@crownhealthconsultancy.com

İletişim

  • 183 Angel Place, Fore Street, London, United Kingdom, N18 2UD
  • +44 7388-121996

Medikal Estetik

Medikal estetik alanındaki seçimlerinizde Türkiye de  ileri teknoloji ve alanında uzman hekimlerle sizleri biraraya getiriyor sizin için tedavi sürecinizi keyifle geçirmeniz için planlıyoruz.

Gözaltı Işık Dolgusu, gözaltı morluklarının sebebi genetik olmakla birlikte, yorgunluk, yatış pozisyonu, uyku düzensizlikleri, sağlıksız yaşam tarzı ve çevresel faktörlerden kaynaklanır.

Fokus ultrason uygulamaları, yüz germe, kaş kaldırma gıdı toparlama ve vücüt dejenerasyonlarını giderme .

Bölgesel incelme; farklı cihazlar kullanılarak bölgesel yağların yakılması, gözle görülür incelme sağlamak amacıyla kullanılması işlemidir.

Kriyoterapi, sağlıksız ya da anormal cildin, düşük ısı kullanılarak tedavi edilmesi amacıyla yapılan uygulamadır. Halk arasında dondurma ya da buz tedavisi olarak da bilinir.

Fransız Askısı; Fransız askısı ile yüz germe sisteminde, yüzde lifting etkisi oluşturarak, kırışıklıkların ve sarkmaların yok olmasına yardımcı olur.

Dermapen uygulaması birçok cilt yenileme ve tedavisinde kullanılan çok kapsamlı bir işlemdir. Dermapen cihazı ile yapılan uygulama cildin epidermis tabakasına zarar vermeden cilt derinliklerine etki eden ve son derece güvenilir bir işlemdir.

Kalıcı makyaj uygulamaları, ve diğer tüm işlemler hakkında işlem süreci, uygulama fiyatları, operasyon öncesi ve sonrası ile iyileşme süreci konularında bilgi alabilirsiniz

Randevu Oluştur!